Integrator AV Frate Professional встановлює аудіосистему RCF на Чемпіонаті світу зі сноубордингу у Вальмаленко

Аудіосистема RCF Audio залишалася на вулиці (і під снігом) протягом всього чемпіонату, з протилежного боку кожної одиниці було встановлено кришку від дощу для захисту задньої панелі підключення.

Чемпіонат світу зі сноубордингу повернувся до міста Вальмаленко (Італія). Після дев'ятирічної перерви змагання на снігу тривали чотири дні на 60 кілометрах лижних трас.

Інтегратор AV Frate Professional піклувався про налаштування аудіо- та відеосистем, встановивши безпровідну систему, що складалася з різних стекових станцій з лінійним масивом RCF HDL 26-A та сабвуферами HDL 35-AS.

Аудіосистема, яку запитала замовницька організація, мала забезпечувати звукове посилення для всієї зони змагань, включаючи зони старту та фінішу, з відстанню 800 метрів прямої між головними точками розсіювання звуку.

Фабіо Фрате та його команда Frate Professional розробили стратегічне рішення. "Щоб уникнути прокладання довгих кабельних ліній та перетину партеру кабелями, ми вибрали використання безпровідних мостів Neutrik Xirium з технічної кімнати витягу на фінішну зону, де була розташована контрольна кімната. Також існуюча збалансована лінія функціоналу крісельного підйомника дозволила провести провідне підключення до точки розсіювання звуку зони старту", - сказав він.

Звукова система була встановлена вздовж сноубордичного спуску протягом п'яти днів, включаючи один день попередньої підготовки. Система працювала без перерви протягом восьми годин на день і залишалася на вулиці (під снігом) протягом усього періоду чемпіонату, використовуючи лише аксесуар для захисту задньої панелі підключення для кожної одиниці від дощу.

"RCF забезпечила нас тим, що система буде працювати з великою легкістю, оскільки всі компоненти водонепроникні та можуть працювати плавно в умовах нижче нуля, і вона справді працювала. Вночі тут температура може опускатися аж до -25°C."

Встановлення зовнішньої світлодіодної стіни та логістичні виклики

Крім звукової системи, компанія Frate Professional також встановила зовнішню світлодіодну стінку з піксельним кроком 3,9 мм для відтворення відеоматеріалів, які були синхронізовані зі звуком.

Логістичні проблеми не обмежувалися лише суворим кліматом; також доводилось мати справу з недоступністю станцій. "Все обладнання було транспортовано на снігу, використовуючи снігоходи та сноукети, які завдяки своїй вантажопідйомності дозволили поєднати наші модулі RCF HDL 26-A з HDL 35-AS, тобто модулями з тієї ж серії RCF, для кращої музичної продуктивності. Низькочастотний діапазон, що його можуть виробляти ці маленькі сабвуфери, вражає своєю потужністю й може відчуватися навіть на значній відстані".

У звуковій контрольній кімнаті цифровий мікшер Yamaha QL1 дозволяв обробляти всі вхідні звукові сигнали від бездротових мікрофонів та внесків, а також маршрутизацію міксу до телевізійних трансляційних компаній.

Фабіо Фрате додав: «Продуктивність цього маленького лінійного масиву на найвищому рівні. Звук був чітким та зрозумілим на всій довжині траси для сноуборду. Незважаючи на те, що глядачів було небагато, система HDL все одно досягала кожного, навіть на відстані сотень метрів. Я був позитивно вражений надійністю системи. Вона завжди забезпечувала максимальну продуктивність, навіть коли була включена першою річкою вранці після ночі зі сніговими морозами!»