BRIDGE CAST  - професійний інтерфейс потокового аудіо та мікшер, створений для геймерів

Новий рівень ігрового аудіо завдяки Roland

BRIDGE CAST, названий лауреатом премії CES® 2023 Innovation Awards, виводить ігрове звучання на новий рівень завдяки 50-річному розвитку аудіосистеми Roland. Цей концентратор для настільного комп’ютера, який можна налаштувати, має подвійні мікси, ефекти трансформації вокалу, відтворення музики, звукові ефекти та підтримку мікрофона XLR широкомовного рівня. Потужний вбудований DSP обробляє аудіо навантаження, дозволяючи користувачеві присвятити потужність свого комп’ютера іграм і трансляції.

Персональний мікшер для геймерів та онлайн-трансляцій

BRIDGE CAST дозволяє геймерам створювати незалежні звукові мікси для особистого моніторингу та онлайн-трансляції. Персональний мікс може визначати пріоритет аудіо гри та голосового чату, тоді як потоковий мікс можна оптимізувати для максимального залучення глядачів за допомогою звукових ефектів, музичного супроводу тощо.
BRIDGE CAST має спеціальні регулятори гучності та кнопки з можливістю призначення для вимкнення звуків і доступу до функцій. Знімна панель дозволяє користувачам легко персоналізувати передню панель за допомогою дизайну команди або гравця.


Додаток-супутник BRIDGE CAST розблоковує більш глибокі функції, включаючи обробку мікрофона та аудіо, налаштування трансформатора голосу, налаштування ігрового еквалайзера тощо. Також можна перепризначати апаратні засоби керування та зберігати/викликати конфігурації для різних ігор і потокової аудиторії.
У другому кварталі 2023 року додаток BRIDGE CAST надасть користувачам необмежений доступ до тисяч безкоштовних музичних композицій, звукових ефектів тощо на Roland Cloud, сервісі онлайн-контенту Roland.