Хамамацу, Японія, 8 червня 2023 р. — Професійний аудіо/відео-відділ Roland анонсує VR-400UHD 4K Streaming AV Mixer, простий у використанні потужний комутатор 4K, який дає будь-кому можливість успішно провести живу подію. Завдяки інноваційним двом сенсорним екранам користувачі можуть швидко встановлювати різноманітні попередні налаштування сцен, переглядати їх у режимі реального часу та впевнено запускати переходи, точно знаючи, що глядачі побачать у кожному випадку. Такі AV-рішення, як VR-400UHD, мають вирішальне значення в повсякденних програмах, де професійні оператори не завжди доступні.

VR-400UHD може одночасно переглядати вісім сцен на сенсорному екрані, а завдяки восьми програмованим банкам сцен VR-400UHD може зберігати до 64 можливих збережених сцен, надаючи корпоративним користувачам, таким як церкви, компанії та школи, усі можливі попередні налаштування. потреба у виробництві.

Оснащений сімома портами HDMI, VR-400UHD підтримує високоякісне відео до 4K/60p із чотирма перехресними точками. Четверта перехресна точка має чотири входи HDMI, тому додаткові джерела можна підключити та миттєво призначити за допомогою перемикача сцен. Він також включає 14-канальний аудіомікшер для поєднання аналогових входів із вбудованим цифровим аудіо. Порт USB-C виводить відео до 4K/30p із аудіо на ПК для високоякісної прямої трансляції події у форматі 4K з місця проведення.

 

 

Щоб дізнатися більше, відвідайте www.proav.roland.com. або звернітся до офіційного представника в Україні ТОВ "Юритмікс"