Партнерство AVer та Audio-Technica: оновлення відеоконференцій з ідеальною гармонією аудіо та відео

Синхронізація аудіо та відео є основою створення ефектної та захоплюючої відеоконференції. Камери AVer PTZ є останнім доповненням до списку партнерів Audio-Technica, які інтегруються зі стельовим мыкрофонним масивом ATND1061, забезпечуючи природну атмосферу інтерактивних розмов під час віддалених зустрічей.

За допомогою програмного забезпечення AVer PTZ Link, яке підтримується на Windows і Mac, дані про позицію учасника розмови з ATND1061DAN з підтримкою DANTE можна використовувати для виклику збережених попередньо встановлених конфігурацій даних позиції камер AVer. Програмне забезпечення PTZ LINK від AVer прийматиме дані про розташування багатоадресної розмови ATND1061DAN і координуватиметься з камерою AVer для швидкого виклику попередньо встановленого розташування відповідної камери та позиціонування камери до розпізнаного спікера.

«Наша співпраця з AVer створює передові відеорішення», — говорить Метт Маркграф, менеджер зі стратегічного партнерства та альянсу в Audio-Technica US. «Aver PTZ Link може аналізувати зібрані ATND1061 дані про місцезнаходження розмовляючих осіб, а потім продовжувати спрямовувати камери AVer на правильну людину, яка говорить. Ця бездоганна система допоможе багатьом користувачам підвищити продуктивність і ефективність».

Взаємодія на відстані: стельовий мікрофон ATND1061 та програмне забезпечення AVer PTZ Link змінюють правила гри віддалених зустрічей

Стенлі Ченг, віце-президент AVer, зазначає: «Наше партнерство з Audio-Technica дозволило нам досягти нових висот у відеомовленні. Оскільки ATND1061 прикріплений над динаміками та залишається поза кутом охоплення, він записує високоякісний звук, дозволяючи учасникам зосередитися на важливих справах, а не турбуватися про те, як буде зафіксовано їхні голоси».

Стельовий мікрофон ATND1061 є ідеальним рішенням для конференц-залів, залів засідань, і великих, і малих приміщень для зустрічей. Можна використовувати один або декілька мікрофонів (у великих приміщеннях для зустрічей), щоб захопити кожного спікера у кімнаті з чистим природним аудіо, що нівелює звуки навколишнього середовища. Сучасний професійний продукт з компактним дизайном (розміром приблизно з бездротову точку доступу), ATND1061 легкий у встановленні, налаштуванні та експлуатації.