Компанія Roland - провідний світовий виробник професійного звукового обладнання та цифрових музичних інструментів, представила нову лінійку надсучасних цифрових роялів преміум классу. Нові моделі акумулювали в соьбі весь білш ніж 50-ти річний досвід фірми Roland у виробнгицтві електронних цифрових музичних інструментів у поєднанні з класичною конструкцією корпусу. Модельний ряд нових цифрових роялів Roland складається з чотирех моделей (Roland GP-3, Roland GP-6, Roland GP9, Roland GP9M), які відрізняються переважно довжиною корпусу, технічними характеристиками та функціями. Молодша модель Roland GP-3 має глибину всього лише 70 сантиметри. Флагманські моделі GP-9 та GP-9M мають довжину 150 сантиметрів, що дорівнює довжині кабінетного акустичного роялю.

      Витончений дизайн цифрових роялів Roland грунтується на традиційних технологіях та процесах у виробництві корпусів акустичних фортепіано. Зокрема, новинки втрізняються класичним корпусом покритим справжнім високоякісним багатошаровим рояльним лаком чорного або білого кольору.

         Проте, за традиційним класичним дизайном приховані найсучані цифрові технолгії, досконала клавіатура і акустична система. Зокрема, власна технологія моделювання звуків роялю Roland відтворює з вражаючою реалістичністю всі найвитонченіші нюанси гри виконавця, реагує на ледь помітні динамічні відтінки, темброві фарби, відтворює реалістичні обертонові шлейфи, яких раніше можна було досягнути лише при виконанні на акустичному фортепіано. З новими цифровими роялями Roland ви маєте досконалий звук великого концертного роялю преміум класу у себе вдома! Клавіатура нових цифрових роялів була розроблена спеціалістами Roland як синтез класичних та сучасних технологій: повнозважена клавіатура з ідеально підібраним центром ваги і характеристиками руху з вражаючою реалістичністю передає відчуття дотику до справжніх клавіш акустичного роялю, а складна система цифрових сенсорів, спираючись на складні алгоритми цифрового моделювання реагує навіть на ледь помітні зміни туше виконавця. Складна та продумана акустична система, вбудована в корпус роялю зпроектована та розроблена таким чином, щоб кожна складова звукового образу акустичного роялю передавалася без втрат: складова звучання самих струн, складова резонансної деки, складова корпусу та елеменів конструкції. Кожен з цих компонентів є важливим при формуванні когерентного звукового образу музичного інструменту в акустичному просторі. 

       Однією  з найважливіших характеристик, цифрового фортепіано є поліфонія. Цей параметр визначає кількість звуків, які звуковий процесор інструменту може відтворити одночасно. Слід зазначити, що мова йде не лише про одночасне звучання конкретної кількості нот (складні акорди, розкладені арпеджіо, пасажі на педалі та інше), а і про обертонову складову, обертоновий шлейф, який моделює звуковий процесор цифрового роялю. Адже саме обертонова склалдова в звучанні роялю характеризує його звуковий портрет, звукову сигнатуру. Чим більше число поліфонії, тим більше можливостей по обчислинню обертонової складової буде мати звуковий процесор. Практично всі сучасні цифрові фортепіано і роялі Roland починаючи з середнього рівню та вище, при відтворені звуків акустичного роялю, мають необмежену поліфонію, що є, беззаперчно, видатним технологічним досягненням, яке під силу тільки лідеру індустрії. Отже, три старші моделі серії нових цифрових роялів Roland, а саме: GP-6, GP-9, GP-9M, мають нелімітовану необмежену поліфонію. Молодша модель GP-3 має число поліфонії - 256.

          Модель Roland GP9M має унікальну функцію автоматичної гри музичних творів і це не просто відтворення заздалегіть записаної фонограми, а справжня гра клавіш. Всі індивідуальні налаштування та керування музичним інструментом доступні через фірмовий додаток.

      Видатний дизайн нових цифрових роялів Roland  знайде місце у вишуканих сучасних інтерєрах і навіть стане їх центром уваги. Цікаве поєднання традиційних та сучасних концепцій інженерної думки, музичного натхнення та цифрової досконалості втілене та сконцентроване в одному музичному інструменті!

           Посилання на офіційну сторінку продукту: Roland Digital Grand Piano GP Series