TT+ AUDIO: Професійна акустична продукція з бездоганною якістю звуку

TT+ AUDIO - це новий преміальний бренд, заснований на багаторічному досвіді RCF у розробці високоефективних продуктів для звукового підсилення. Бренд має амбіційну мету надавати найвищу якість звуку та інтегровані рішення для професіоналів, що працюють у сфері турового звуку та створення високоякісних постійних інсталяційних систем.

Фаусто Інчерті, генеральний директор RCF, зазначив: "Запровадивши лінійку продукту TT+ в 2006 році, ми мали бачення надавати професійне аудіообладнання, яке забезпечує найвищу продуктивність як для турових, так і для театральних застосувань. TT+ перевищила очікування і завдяки своїм інноваціям і успіху визналася як лідер. Тепер вона демонструє свій потенціал для розвитку в новий і незалежний преміальний бренд."

 

Precision TransducersTM: Високоякісні трансдюсери від TT+ AUDIO

Precision TransducersTM - це нова розробка TT+ AUDIO, яка включає в себе передові конструкції драйверів, багатошарові котушки та великі магніти для високої продуктивності і потужності. Власні хвилеводи для широкодіапазонних компресійних драйверів забезпечують точне покриття. Сабвуфер GTS забезпечує швидкий відгук і має два динаміка 48 см (19"). Підсилювач XPS 16K надає 16 000 ват потужності з великим динамічним діапазоном і функціями формування звучання окремих масивів.

TT+ AUDIO пропонує широкий спектр продуктів для професіоналів, які включають модуль лінійного масиву GTX 12 трьохкомпонентний, модуль лінійного масиву GTX 10 двохкомпонентний та високопродуктивний сабвуфер GTS 29. Кожен з цих модулів має водонепроникний корпус  виготовлений з березової фанери, покритий стійким поліуреатовим покриттям. Оптимізоване обладнання для підвішування забезпечує швидке і ефективне встановлення при підвішуванні або стекуванні, з антивібраційними замками і унікальним механізмом фіксації, який легко встановлюється в режимі натягу або стиснення.

Розширений функціонал та зручне управління з RDNet: Керування системою GTX

RDNet - це платформа керування TT+ AUDIO, яка забезпечує безпроблемне керування гібридними системами та інтеграцію самостійних та зовнішньо живлених модулів TT+ через комплексний мережевий протокол RDNet. Крім того, TT+ AUDIO пропонує версію 5.0 платформи RDNet з новою системою моделювання та симуляції Shape D3D, яка дозволяє користувачам створювати 3D-візуалізацію приміщення та перевіряти віртуальні мікрофони або моделювати покриття системи. RDNet інтегрує дані з Shape D3D, щоб забезпечити повне конфігурування системи та контроль над нею.

Нова ера в акустичній технології: GTX Line Array System від TT+ AUDIO

TT+ AUDIO - нова акустична технологія, яка поєднує багаторічний досвід інженерії і проектування з використанням передових технологій. Одним із головних досягнень компанії є впровадження нового продукту - GTX Line Array System, який приймає всі виклики, з якими зіштовхуються професіонали звуку та інсталятори систем для великих приміщень.

GTX Line Array System відрізняється від інших продуктів TT+ AUDIO. У цій системі підсилювання розділені від гучномовних корпусів і знаходяться у спеціально розроблених турінгових стелажах. При цьому використовується до трьох чотирьохканальних DSP підсилювачів XPS 16K, а також забезпечуються AC живлення, маршрутизація сигналів і мережеві з'єднання. За допомогою одного міцного, водонепроникного з'єднувача забезпечується просте підключення від стелажа до модулів системи.