Проект

Галузь: Уряд США
Розташування: Нью-Мексико
Клієнт: Штат Нью-Мехіко
Проект: Законодавчий орган штату Нью-Мексико
Учасники проекту: Audio-Technica, The Farm AV, AVI-SPL
Рішення: Audio-Technica Engineered Sound® (ES) Wireless

Клієнт

Законодавчий орган штату Нью-Мексико

Законодавчі збори штату Нью-Мексико активно використовували свої застарілі технології. Але як тільки почалася пандемія, як і в багатьох інших державних установах, їхні комунікаційні потреби змінилися. Як існуючий клієнт, уряд звернувся до AVI-SPL з проханням допомогти оновити технології приміщень у законодавчому органі, щоб забезпечити продовження основного державного процесу.

Застаріле аудіо

Законодавчий орган штату мав оновити деякі застарілі технології приблизно в той самий час, коли пандемія викликала потребу в нових можливостях віддаленого зв’язку. Їм потрібні були додаткові відеодисплеї, нові камери та можливість транслювати та записувати для публіки. Можливо, найголовніше, що їм потрібна була можливість повністю залучати віддалених учасників. Для цього потрібен був виключно чистий звук, що означало більше мікрофонів і можливостей придушення відлуння.

AVI-SPL знала, що якість мікрофона має вирішальне значення для аудіосигналу без споьворень з віддаленими учасниками, і їм доводилося приймати рішення щодо звуку для кімнат різного розміру з різною кількістю учасників. Від невеликих галерей до великих кімнат для комітетів, приміщення могли вмістити від 50 до 250 осіб. 

Завдання полягало в тому, щоб переконатися, що аудіо було чистим як для основних спікерів, так і для віддалених учасників. На початку пандемії тимчасовим рішенням було подавати аудіо в кімнату одностороннім потоком. Віддалені учасники з'являлися на моніторі мобільного, але їх було погано почути. Аудіо- та візуальні можливості не були інтегровані, а гібридні зустрічі створювали проблеми з відлунням.

Рішення

Понад 100 каналів Audio-Technica Engineered Sound® (ES) Wireless

Законодавчі дискусії навколо прийняття законів і розподілу бюджетів важливі для держави та її виборців. Також немає великого візуального компонента законодавчих зборів, тому аудіо є особливо важливим. AVI-SPL вибрала Audio-Technica Engineered Sound® (ES) Wireless , щоб залучати учасників і громадськість, навіть коли вони не знаходяться в будівлі. 

Проект розпочався з кількох пілотних кімнат, які не потребували високої щільності каналів DECT, тому AVI-SPL використав інше рішення. Однак, коли команда розробляла проект, вони знали, що кімнати комітетів вимагатимуть багатьох бездротових мікрофонів, і зрозуміли, що їм потрібне рішення, яке забезпечить високий рівень щільності аудіоканалу. 

Команда інтеграції визначила, що рішення Audio-Technica ES Wireless має належні можливості. Представник виробника The Farm AV надіслав демонстраційну систему, щоб AVI-SPL міг перевірити свій дизайн.

 За декілька днів ми змогли перенести це на робочий майданчик, де ми вже працювали над іншими приміщеннями, і провести бездротове дослідження, що було дуже важливим для успіху проекту».

Партнерство з The Farm AV було невід’ємною частиною допомоги у завершенні решти 11 кімнат – понад 100 каналів бездротового зв’язку – за допомогою рішення Audio-Technica ES Wireless. Глен Мартінез, старший менеджер з роботи з клієнтами AVI-SPL у Нью-Мексико, пояснив: «Наявність таких людей, як The Farm AV, зокрема Дана Сандерс Нікель [регіональний територіальний менеджер The Farm AV], які допомагають нам просуватися вперед і налагоджувати всі ці речі. і залучення Audio-Technica для підтримки нас, це було неймовірно. Тож знімаю капелюха перед Даною за те, що вона допомогла нам все це налаштувати». 

Технології

Бездротова система DECT

Хоча ES Wireless від Audio-Technica був досить новим на ринку, AVI-SPL використовував його в кількох менших програмах, але не в такому масштабі. Команди AVI-SPL були знайомі з користувальницькими інтерфейсами та як працювало рішення та налаштування каналів високої щільності.  

Завдяки до 96 одночасних каналів ES Wireless від Audio-Technica підтримує середовища високої щільності. Масштабована система спрощує використання бездротового мікрофона завдяки таким функціям, як автоматичне узгодження частоти та найкращий у своєму класі час автономної роботи. 

Вплив

Віддалені зустрічі та чистий звук

Хоча технології ще не використовувалися протягом повної законодавчої сесії, початкові результати є позитивними. Нове рішення для кімнати є масштабованим і простим у використанні, але, що найважливіше, воно забезпечує чіткий звук для учасників зустрічі. 

Крім того, законодавчі працівники мають доступ до більшої кількості приміщень для змішаних зустрічей. Перед оновленням користувачам потрібно було планувати кімнати відповідно до доступності технології. Тепер, завдяки дистанційним функціям у всіх кімнатах, вони можуть проводити більше ефективних зустрічей. 

Технології та промислове партнерство допомогли зробити проект успішним. Джессіка Маестас, менеджер проекту AVI-SPL, сказала: «Можливість отримати обладнання так швидко, як ми, була ключем до деяких невеликих успіхів під час такого проекту з клієнтом. Це дійсно дозволило нам отримати від них позитивні відгуки з самого початку».

«Audio-Technica справді прийшла до нас і допомогла нам виконати все у терміни та задовільнити очікування клієнтів», — додала Джессіка. «Тож я б сказала, що це перемога».

 

Якщо ви хочете розширити або покращити гібридне аудіо наради, ознайомтеся з ES Wireless від Audio-Technica.