|
13 126 грн
|
|
13 126 грн
|
платежі
по 6 563 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Електрична пускова установка з DMX управлінням для конфетті та серпантину
Електрична стрілялка може використовуватися для гармат з конфетті або серпантину
Підходить для електричних гармат довжиною 50 і 80 см
Кут стрільби можна регулювати плавно
Управління за допомогою DMX; QuickDMX через USB (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція)
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; Сцена; театр; Оренда
Можливість застосування: Стоячи
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 100 W |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version 1 x Special connector recessed mounting |
| DMX channels: | 1 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Housing color: | Black |
| Activation: | Electric |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 27 cm Depth: 33 cm Height: 16 cm |
| Weight: | 2,65 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397720730 | 2,85 kg | 14cm x 21cm x 25cm |
| 6 | 4026397720907 | 17,70 kg | 44cm x 44cm x 29cm |
| Стан товару | Новий |
|---|---|
| Артикул | EL-0440 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
