|
18 626 грн
|
|
18 626 грн
|
платежі
по 9 313 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Класичний стробоскоп з лампою-спалахом 3000 Вт і DMX керуванням
Вже встановлена трубка спалаху 3000 Вт
Продумана система відбивачів
Ефект стробоскопа; ефект сліпучого світла
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне керування; DMX
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Електронний диммер; швидкість ефекту регулюється; імпульсний ефект регулюється
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; Сцена; Прокат
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 3000 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| Cable construction: | H07RN-F |
| Cable length: | Approx. 0,6 m |
| Fuse: | 10 x 38 mm, 32 A Fuse replaceable |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| Color generation: | Cold white (CW) |
| DMX channels: | 1; 3; 4 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | 1 x cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Material: | Metal; aluminum |
| Dimensions: | Width: 50 cm Depth: 16 cm Height: 27,5 cm |
| Weight: | 6,35 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 5 x Ø13mm |
| Material: | Metal, 5 mm |
| Illuminant | |
| Nominal wattage: | 3000 W |
| Base: | 3 x Wires |
| Lamp type: | Gas discharge lamp |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397591972 | 7,00 kg | 54cm x 33cm x 22cm |
| 2 | 4026397591989 | 14,80 kg | 55cm x 35cm x 45cm |
| Артикул | EL-0525 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
