|
16 686 грн
|
|
16 686 грн
|
платежі
по 8 343 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Туманоутворювач потужністю 1200 Вт з DMX
Компактна туманна машина з великим вихідним об'ємом
Ідеально підходить для акцентування світлових і лазерних променів
Концентрований і стабільний вихід туману
Регульований таймер з інтервалом і тривалістю
Безперервний вихід
Решітка вентилятора з синім світлодіодним підсвічуванням, що перемикається
Короткий час прогріву
Вихідна відстань: Прибл. 4 м
Управління за допомогою DMX; бездротовий пульт дистанційного керування; дротовий пульт дистанційного керування
З монтажним кронштейном
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain
Знімний бак
Для таких областей застосування, як Клуби / танцювальні школи; Сцена; театр; Прокат
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 1200 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Battery: | 1 x 12 V 23AE alkaline manganese built-in |
| Warm-up time: | Approx. 3 min |
| Output volume: | Approx. 340 m³/min |
| Output distance: | Approx. 4 m |
| Tank capacity: | 2,3 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 40 ml/min |
| DMX channels: | 1 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX; Wireless remote control; wired remote control |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Carrier frequency: | 433,92 MHz |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Heater: | 1210 W |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 31 cm Depth: 42,5 cm Height: 29 cm |
| Weight: | 7,20 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| Remote control | |
| Cable length: | 3 m |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397556049 | 8,30 kg | 50cm x 34cm x 27cm |
| Артикул | EL-0553 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
