|
3 710 грн
|
|
3 710 грн
|
платежі
по 1 855 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Туманоутворювач потужністю 600 Вт з пультом дистанційного керування
Компактна туманна машина з великим вихідним об'ємом
Ідеально підходить для акцентування світлових і лазерних променів
Решітка вентилятора з синім світлодіодним підсвічуванням, що перемикається
Короткий час прогріву
Вихідна відстань: Прибл. 2 м
Управління за допомогою дротового пульта дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; мобільні діджеї / аніматори; ресторани, бари і готелі; невеликі прокатні пункти
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Знімний бак
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 600 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time: | Approx. 3 min |
| Output volume: | Approx. 170 m³/min |
| Output distance: | Approx. 2 m |
| Tank capacity: | 0,5 l water-based fluid removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 16 ml/min |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Controls: | Overheat |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 16 cm Depth: 24,5 cm Height: 20 cm |
| Weight: | 2,36 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397550801 | 2,64 kg | 28,5cm x 19cm x 21cm |
| 6 | 4026397550818 | 16,50 kg | 59cm x 31cm x 45cm |
| Артикул | EL-0555 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
