|
2 444 грн
|
|
2 444 грн
|
платежі
по 1 222 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Декоративне світло з ефектом полум'я
Використовуйте світильник EUROLITE FL-201 Flamelight на наступній вечірці в саду або у вітрині вашого магазину як декоративний ефект. Вражаюче декоративне світло імітує палаюче полум'я, яке виглядає напрочуд реалістично і абсолютно без виділення тепла.
Дві лампи MR-11 вже вбудовані в декоративний ефект. Перемикач увімкнення/вимкнення безпосередньо керує приладом.
Особливості
Декоративне світло полум'я
Унікальний ефект світла з мерехтливим полум'ям
Оманливо справжній
2 лампи MR-11 вже встановлені
Керування за допомогою вимикача
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 29,00 W |
| Suitable lamp: | 12 V/15 W MR-16 G-4 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable length: | Approx. 1,6 m |
| Control: | On/off switch on device |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Width: 19,5 cm Depth: 19,5 cm Height: 28,5 cm |
| Weight: | 600 g |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397458039 | 0,80 kg | 20,5cm x 20,5cm x 29,5cm |
| 6 | 4026397458046 | 5,70 kg | 63,5cm x 43,5cm x 33cm |
| Стан товару | Новий |
|---|---|
| Артикул | EL-0606 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
