|
1 389 грн
|
|
1 389 грн
|
платежі
по 695 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Цей базовий строб-ефект оснащений 24 білими світлодіодами і ідеально підходить для приватної вечірки. Він може працювати в автоматичному режимі, а також за допомогою звукового управління (через вбудований мікрофон).
Завдяки монтажному кронштейну його можна легко закріпити на стіні або стелі.
Частоту спалахів (1-3 спалахи/секунду) і чутливість мікрофона можна регулювати за допомогою поворотного регулятора.
Особливості
Компактний стробоскоп з 24 світлодіодами та регулюванням звуку
Невеликий стробоскопічний ефект з 24 білими світлодіодами
Плавне регулювання частоти спалахів
Легкий пластиковий корпус
24 потужних світлодіода 5 мм холодного білого кольору (CW)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування; передача звуку на світло через мікрофон; поворотний регулятор чутливості мікрофона
Строб-ефект
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Кімната для вечірок; Декор
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 1 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 1,7 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 24 x 5 mm cold white (CW) |
| Flash rate: | 1,1 - 3,3 Hz |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; Sound to light via Microphone; Rotary dial for microphone sensitivity |
| Beam angle (1/2 peak): | 25° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 9,4 cm Depth: 13,8 cm Height: 9,5 cm |
| Weight: | 230 g |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø5mm |
| Material: | Plastic, 3 mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397601961 | 0,29 kg | 15cm x 13cm x 7,5cm |
| 12 | 4026397601978 | ||
| 24 | 4026397603606 | 7,30 kg | 41cm x 27cm x 32cm |
| Артикул | EL-0745 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
