|
4 155 грн
|
|
4 155 грн
|
платежі
по 2 078 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Кут нахилу головки пристрою: по горизонталі приблизно 320°, по вертикалі приблизно 85°
Унікальний дизайн
12 потужних світлодіодів 1 Вт теплого білого кольору (WW)
Прилад охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом «підключи і працюй
Просте встановлення
З кутом променя 40°
Доступні різні версії
Безшумна робота
Для таких областей застосування, як Реклама / вітрина; Виставка та обладнання магазинів
Можливість застосування: Підвісний; Настінний
Комплектація
1 х прожектор, 1 х гвинт з накаткою, 1 х пластина, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 12 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 12 x 1 W high-power warm white (WW) |
| Color temperature: | 3200K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Setup: | Easy installation |
| Beam angle: | 40° |
| Beam angle (1/2 peak): | 40° |
| Beam angle (1/10 peak): | 75° |
| Illuminance in Lux (lx): | 1m: 1028 lx, 3m: 134 lx, 6m: 38 lx |
| Luminous flux: | 752 lm |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Length: 45 cm Width: 13 cm Depth: 12 cm |
| Weight: | 810 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all); Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1263088 |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397606652 | 0,96 kg | 49cm x 14cm x 5,5cm |
| 20 | 4026397606669 | 19,40 kg | 58cm x 31cm x 51cm |
| Артикул | EL-0860 |
|---|---|
| Модель | KKL12 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
