|
3 746 грн
|
|
3 746 грн
|
платежі
по 1 873 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Цей суперкомпактний світлодіодний строб оснащений 48 яскравими SMD світлодіодами. Ви можете вибрати один з трьох режимів роботи: master-slave, автономний і режим DMX (3 DMX-канали). Вбудований мікрофон дозволяє створювати чудові світлові ефекти в ритмі музики. Частота спалахів становить 1-18 спалахів на секунду.
Завдяки монтажному кронштейну стробоскоп можна легко закріпити на стіні або стелі. Прилад має 3-контактні DMX-роз'єми, а також шнур живлення для підключення до електромережі.
Особливості
Компактний стробоскоп з 48 світлодіодами SMD, регульована частота спалахів + DMX
48 потужних світлодіодів SMD холодного білого кольору (CW)
Ефект стробоскопа
Автономне керування; DMX
Попередньо запрограмований в Light'J; LED PC-Control 512; Light Captain
З монтажним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Для таких областей застосування як: Клуби/школа танців; кімната для вечірок; мобільний діджей / аніматор; невелика оренда
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 20 W |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 48 x SMD cold white (CW) |
| Flash rate: | 0 - 18 Hz |
| DMX channels: | 3 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | Stand-alone; DMX |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 23 cm Depth: 9,5 cm Height: 15,5 cm |
| Weight: | 1,06 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397574531 | 1,26 kg | 26,5cm x 13cm x 18,5cm |
| 10 | 4026397580495 | 13,35 kg | 69,5cm x 29cm x 41cm |