|
41 888 грн
|
|
41 888 грн
|
платежі
по 20 944 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Профільний прожектор PRO, 100 Вт 4в1 LED (RGBW), зум, шторки
1 потужна світлодіодна лампа 100 Вт 4в1 QCL RGBW
Ручне фокусування
З кутом променя 14° - 41°
Електронний диммер; безступінчасте змішування кольорів; зміна кольору регулюється; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Строб-ефект
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне керування; DMX; функція Master / Slave
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Сцена; інсталяція; відео та фотозйомка
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Можливість застосування: Підвісний; на стійці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х вилка (штекер)
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 137 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 100 W Filament 4in1 QCL RGBW |
| Equipment: | Focus manual |
| DMX channels: | 9 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Beam angle: | 14° - 41° |
| Beam angle (1/2 peak): | 14 - 41° |
| Beam angle (1/10 peak): | 14 - 41° |
| Lamp life: | 50000 h |
| Luminous flux: | 11500 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Length: 61,5 cm Width: 28 cm Height: 42 cm |
| Weight: | 11,10 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Energy efficiency class (A - G): | F |
| EPREL-Nr: | 1243754 |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397557015 | 12,85 kg | 74cm x 36cm x 34cm |
| 2 | 4026397565164 | 28,00 kg | 77cm x 74cm x 37cm |
| Артикул | EL-0959 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
