|
12 405 грн
|
|
12 405 грн
|
платежі
по 6 203 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Цей світлодіодний строб оснащений 8 20-ватними COB-світлодіодами і поєднує в собі ефекти стробоскопа, переслідування і засліплення. Він дозволяє створювати як динамічні сценічні шоу, так і більш стримані ефекти між ними за допомогою одного приладу.
Ви можете вибрати один з трьох режимів роботи: ведучий-ведений, автономний і режим DMX (5 каналів DMX). Вбудований мікрофон дозволяє створювати чудові світлові ефекти в ритмі музики.
Прилад має 3-контактні DMX-роз'єми, а також вхід IEC для підключення до електромережі.
Особливості
Світлодіодний строб з 8 x 20 Вт COB світлодіодами і регульованою частотою спалахів
Продумана система відбивачів
8 потужних світлодіодів 20 Вт COB (chip-on-board) холодного білого кольору (CW)
Електронний диммер; швидкість ефекту регулюється
Строб-ефект
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне управління; DMX; звук на світло через мікрофон
З монтажним кронштейном
4 цифровий 7-сегментний світлодіодний дисплей
Попередньо запрограмований в Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain
Для таких областей застосування, як: Клуби / танцювальні школи; мобільні діджеї / конферансьє; Сцена
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 95 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Fuse: | 5 x 20 mm, F 3 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 8 x 20 W COB (chip-on-board) cold white (CW) |
| Color temperature: | 6500K |
| DMX channels: | 5 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | 1 x cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain |
| Luminous flux: | 4800 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Metal |
| Dimensions: | Width: 34,5 cm Depth: 11 cm Height: 18 cm |
| Weight: | 2,35 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1332396 |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,4 m |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø11mm |
| Material: | Metal, 1,5 mm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397544565 | 2,65 kg | 38,5cm x 22cm x 18cm |
| 8 | 4026397544572 | 21,80 kg | 80cm x 48cm x 36cm |
| Артикул | EL-1108 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.

