|
7 251 грн
|
|
7 251 грн
|
платежі
по 3 626 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Світлодіодний стробоскоп SMD PRO 132 DMX RGB поєднує в собі три функції в одному приладі: Він оснащений 132 яскравими RGB SMD світлодіодами для динамічних стробоскопічних ефектів і повільних ефектів засліплення. Залежно від обраного режиму DMX, ви можете вибрати до 15 попередньо встановлених кольорів для ефектів миття. Вбудовані SMD світлодіоди не мерехтять, тому ефект можна використовувати і в телестудії.
Прилад має автоматичний, музичний, головний/підлеглий і DMX режими та оснащений 3-контактними роз'ємами DMX, а також входом IEC для підключення до електромережі. Частоту і тривалість спалаху можна регулювати. Для структурованого та універсального використання ви можете вибрати один з 7 різних режимів DMX з 1, 2x2, 3x3, 4 або 6 каналами DMX відповідно.
Особливості
Багатофункціональний стробоскоп/заливальник/засліплювач з 132 яскравими SMD RGB світлодіодами
132 потужних світлодіода 0,2 Вт SMD 5050 3в1 TCL RGB (однорідна суміш кольорів)
Електронний диммер; безступінчасте змішування кольорів; регулювання зміни кольору; регулювання імпульсного ефекту
Ефект стробоскопа; ефект омивання; ефект засліплення
Прямий вибір кольору для 15 попередньо встановлених кольорів
Прилад охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування; DMX; звук до світла через мікрофон; функція ведучого/ведомого
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом променя 70°: З кутом променя 70°
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як: Клуби / танцювальні школи; кімнати для вечірок; мобільні діджеї / аніматори; ресторани, бари та готелі
Попередньо запрограмований в Light'J; LED PC-Control 512; Light Captain
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 30 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 132 x 0,2 W SMD 5050 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 30 Hz |
| DMX channels: | 1; 2; 2; 3; 3; 3; 4; 6 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; DMX; Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 70° |
| Beam angle (1/2 peak): | 70° |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 35 cm Depth: 7 cm Height: 7,1 cm |
| Weight: | 1,70 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397630060 | 2,00 kg | 39cm x 16cm x 18cm |
| 6 | 4026397632224 | 13,35 kg | 51cm x 41cm x 40cm |