|
17 674 грн
|
|
17 674 грн
|
платежі
по 8 837 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Світлодіодний строб SMD PRO 540 DMX RGB поєднує в собі три функції в одному приладі: Він оснащений 540 яскравими RGB SMD світлодіодами для створення як динамічних стробоскопічних ефектів, так і повільних ефектів засліплення.
Залежно від обраного режиму DMX, кольорові світлодіоди можна розділити на 6 окремих керуючих сегментів, які можна використовувати для створення дивовижних кольорових ефектів. Ви можете вибрати один з 17 попередньо встановлених кольорів. Вбудовані SMD світлодіоди не мерехтять, тому ефект можна використовувати і в телестудії.
Прилад має 3-контактні DMX-роз'єми, а також вхід і вихід P-Con для підключення до електромережі. Для структурованого і універсального використання ви можете вибрати один з 8 різних режимів DMX з 2, 3, 4, 5, 7, 9, 18 або 22 каналами DMX відповідно. Адресацію та налаштування можна здійснювати за допомогою вбудованого блоку управління або на відстані за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що входить до комплекту.
Особливості
Багатофункціональний строб/заливальник/засліплювач з 540 яскравими SMD RGB світлодіодами
540 потужних світлодіодів SMD 5050 3in1 TCL RGB (однорідний колірний мікс)
6 сегментів, керованих окремо
Ефект стробоскопа; Ефект омивання; Ефект засліплення
5 вбудованих шоу-програм
Прямий вибір кольору для 17 попередньо встановлених кольорів
Автономне управління; DMX; ІЧ-пульт дистанційного керування; Звук до світла через мікрофон; Функція Master / Slave
Частота без мерехтіння:
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Плавне змішування кольорів; електронний диммер
Попередньо запрограмований в Light'J; LED PC-Control 512; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Для таких областей застосування як: Клуби/школи танців; Сцена; мобільні діджеї/конферансьє; Прокат
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 120 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x IEC connector (F) mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 540 x SMD 5050 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 2; 3; 4; 5; 7; 9; 18; 22 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | Stand-alone; DMX; IR remote control; Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 43 cm Depth: 6 cm Height: 25,5 cm |
| Weight: | 3,46 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397617528 | 3,81 kg | 45cm x 11cm x 33cm |
| 4 | 4026397617542 | 16,05 kg | 46,5cm x 47cm x 35,5cm |
| Артикул | EL-1110 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.

