Новий Pro VS Mini від Behringer - кишеньковий Prophet!

Цей доступний за ціною варіант Sequential's Prophet VS упаковує астрономічні звуки в стилі Vangelis у компактний пристрій.

Behringer представив новітню модель у лінійці міні-синтезаторів, симпатичну, але універсальну маленьку штуку під назвою Pro VS Mini.


Це копія більшого Sequential Prophet VS, синтезатора Vector, випущеного в 1986 році. Цей класичний інструмент конкурував з іншими впливовими синтезаторами на ринку, такими як Roland JX-10 і Yamaha DX7, щоб стати найкращим синтезатором для Vangelis. Джон Карпентер, Брайан Іно, Трент Резнор і Kraftwerk.

Зменшена версія цього класичного комплекту Behringer, новий Pro VS Mini, відтворює чотири голоси звукового движка Prophet VS. Що стосується підключення, він може живитися через USB-C, а також є синхронізація CV і підключення DIN MIDI.

За словами Берінгера, на його електричному чорно-синьому інтерфейсі ви знайдете елементи управління ADSR, два LFO для управління частотою зрізу і висотою генератора, а також аналоговий фільтр і ефект хоруса "студійного рівня". Тут ви також зможете вибрати хвилі для змішування, з яких можна вибрати 129 передустановок форми хвилі, і кожну можна побачити на невеликому екрані.


Однак Pro VS Mini не був би точною копією знаменитого синтезатора Prophet VS, якби не джойстик на лівому боці пристрою, який вмикає векторний синтез.

Векторний синтез дає змогу об'єднувати форми сигналів за допомогою джойстика, забезпечуючи динамічні звуки, що розвиваються, з різними тембрами та експресіями. Це призводить до складного звуку і, в даному випадку, до створення універсального набору звуків синтезаторних духових інструментів, органів, струнних і педів - все це може легко належати всесвіту "Того, хто біжить по лезу".

Як шанувальник музичних технологій, ви, найімовірніше, добре обізнані про постійні анонси Behringer з новими продуктами. Нещодавно компанія випустила синтезатор аналогічного розміру в стилі Yamaha DX7 під назвою BX700 - DX7 "на стероїдах", за словами Берінгера. Він також випустив чемну червоно-чорну версію своєї модифікованої репліки 303 під назвою RD-3-MO-BK.

Behringer продовжує створення, доступних за ціною, копій найпопулярніших у світі синтезаторів.