Якщо ви коли-небудь підходили ближче до передньої частини кімнати, щоб краще чути спікера, ви знаєте, чому в деяких кімнатах може використовуватися посилення голосу. Технологія Voice lift покращує комунікаційне середовище в просторі, де голоси не доносяться. 

Технологія забезпечує м'яке звукопідсилення, що покращує розбірливість. Це не підсилення звуку по всій кімнаті – лише легкий підйом для тих областей, де важче доповідача. Насправді це може бути настільки непомітним, що ви, швидше за все, помітите це тільки якщо воно зникне. 

 

Як технологія Voice Lift покращує приміщення для зустрічей

Незалежно від того, чи це класна кімната, кімната для переговорів чи інший тип простору, голосовий підйом робить слова доповідача більш зрозумілими. Технологія також зменшує втому оратора та слухача. Людині, яка говорить, не потрібно напружуватися і гучно говорити, щоб її почули, а людям у глибині кімнати не потрібно напружуватися, щоб слухати. 

Від цього виграють не лише користувачі кімнат. Інсталяторам і інтеграторам не потрібно турбуватися про бездротові мікрофони для кімнати. Часто технологічній групі доводиться відстежувати стан передавача, замінювати зламані мікрофони та контролювати термін служби батареї мікрофона. Крім того, додавання бездротових мікрофонів збільшує вартість і ускладнює простір.

Замість цього встановлений на стелі мікрофон, що формує промінь, передає голосовий сигнал у віддалену частину кімнати. Інструктору або ведучому не потрібно думати про пристрої чи технології. Найбільша перевага полягає в тому, що це просто працює. 

 Why You Should Be Looking At Voice Lift Technology Now More Than Ever

Де і навіщо використовувати Voice Lift 

Технологія Voice Lift необов’язкова в малих і середніх приміщеннях для зустрічей, але вона створює кращі враження від спілкування у великих кімнатах. Чітко чути в аудиторіях, великих аудиторіях, ратушах та інших великих приміщеннях може бути складно. Ті, хто перебуває в глибині кімнати, часто погано чують або покладаються на використання спікером мікрофона на гусячій шиї чи іншого мобільного мікрофона.  

Технологія Voice Lift може вирішити цю проблему, якщо ви поділяєте гучномовці кімнати на зони. Наприклад, гучномовці в межах кількох футів від доповідача не потребуватимуть підйому голосу. Але використання голосового підйому з гучномовцями за межами цієї зони гарантує, що всі в кімнаті чують так само добре, як ті, хто поруч з доповідачем, чітко та без затримок.

 

Деталі приміщення для інтеграторів

Інтеграторам і користувачам, які планують підвищити голос, варто пам’ятати, що ця технологія є частиною повної аудіосистеми, а не лише мікрофона. Ось кілька речей, які слід враховувати:

  • Розмір кімнати
  • Дизайн приміщення
  • Висота стелі
  • Акустика приміщення
  • Розташування гучномовців
  • Тип стелі (гіпсокартон, бетон, підвісна стеля з плиткою та ін.)
  • Користування кімнатою
     

Вибір рішень Voice Lift для розбірливого аудіо

ATND1061DAN від Audio-Technica — це професійний стельовий мікрофон із формуванням променя, який забезпечує підйом голосу на додаток до чіткого звуку та зменшення шуму. Завдяки адаптивному придушувачу зворотного зв’язку Audio-Technica мікрофон здатний забезпечити більше підйому голосу, ніж багато інших рішень, але менш імовірно, що він спричинить зворотний зв’язок. 

На ринку є інші продукти, які забезпечують підвищення голосу, але не всі вони працюють добре, якщо хтось потрапляє між гучномовцем і мікрофоном формування променя. Навіть якщо рішення не викликають відгуків, якість голосу може впасти. Поліпшене придушення зворотного зв'язку та блоки DSP забезпечують різноманітність рівнів обробки, що забезпечує гнучкість у розміщенні гучномовця чи мікрофона. 

 

Зонування
Зонування - це метод, який використовується для підвищення чіткості всієї кімнати за рахунок випромінювання звуку з динаміків, розташованих далеко
від людей що спілкуються. Цей спосіб передбачає поділ простору на дві або більше зон і виведення голосу співрозмовника лише з динаміків.
розташовані далеко від співрозмовника

 

Рішення Voice Lift створюють кращі простори

Використання таких технологій, як Voice Lift, не повинно вимагати від користувачів тренувань або взаємодії з аудіорішеннями. Користувачі повинні мати можливість зайти в кімнату і знати, що система працюватиме. ATND1061DAN з голосовим підйомом настільки простий у використанні, він допомагає зберегти кімнату незахаращеною, естетично приємною на вигляд і легкою в управлінні. 

Ми розробляємо звукові рішення для будь-якого комерційного застосування. Якщо вам цікаво дізнатися більше про наше портфоліо продуктів звертайтесь до офіційного дистрибютора Audio-Technica в Україні www.eurhythmics.com.ua