Серия полупрофессиональных гитар Alhambra предлагает инструменты высокого уровня воспроизведения для учащихся класса гитары

 

Существует мнение, что ученик должен начать свое обучение по игре на неудобных инструментах низкого качества - большая ошибка. Эта мысль имеет ничего общего с реальностью. Начиная с 1965 года, компания Alhambra специализируется на гитарах всех уровней, обращая особое внимание на качество и производительность каждой из моделей. За основу берется заботливость в выборе хорошей резонансной верхней деки, которая всегда должна быть из цельной древесины, будь то гитара ученическая, или профессионального уровня именная модель ручной работы. Среди ряда моделей гитар бренда Alhambra каждый гитарист может найти инструмент, который наиболее соответствует его требованиям.

 

 

Демонстрація моделей 3С, 4Р та 5Р

В наступному відео професійний гітарист гурту Fanatic Guitars Мар Санчез демонструє нам серію моделей лінійки напівпрофесійного ряду гітар Alhambra для учнів та студентів. Йде мова про моделі 3С, 4Р та 5Р. За словами Мара Санчеза, це три дивовижні моделі, для будь-якого учня, який хоче розпочати гру на гітарі.

 

 

Перша модель, Alhambra 3С, яка є найдоступнішою моделлю з усіх, - це та модель, яка має хороші звукові характеристики та є зручною у використанні, незважаючи на невелику ціну. Той, хто розпочне гру на ній зрозуміє, що це фантастична гітара.

 

 

Найменш економічною моделлю з трьох буде Alhambra 5P тому, що вона є напівпрофесійною гітарою, але за характеристиками її можна віднести до професійного ряду гітар та використовувати для концертів. Це гітара зі звуковими властивостями, тембральними варіаціями та більшими можливостями на музичному рівні - звучання для інструменталіста, а також дуже зручна гітара з вражаючим звучанням, як для моделі напівпрофесійного рівня.

 

 

Alhambra 4P – це модель, яка є більш доступною, ніж 5P, але вона насправді має достатньо особливостей цієї гітари. На рівні звуку та комфорту, ця гітара є також дуже хорошою. Якщо її порівнювати з попередніми двома, вона буде десь всередині. Для порівняння, у відео Мар Санчез робить інтерпретацію трьох тем, повторюючи кожну тему з кожною з цих трьох моделей.