Roland анонсує синтезатор GAIA 2

 

Удосконалений синтезатор з Wavetable і Virtual Analog синтезом, інтуїтивно зрозумілим робочим процесом створення звуку, зручними регуляторами, підтримкою розширення моделями і багатьом іншим

 

Компанія Roland оголошує про випуск GAIA 2 - передового синтезатора з новим гібридним синтезом і зручним компонуванням панелі, що дає змогу легко і весело освоювати синтез і вивчати звуковий дизайн. Оснащений хвильовими і віртуальними аналоговими осциляторами, інтерактивними елементами управління, 37 повнорозмірними клавішами, підтримкою Model Expansion та іншими потужними функціями, GAIA 2 відчиняє двері в безмежний всесвіт натхненної творчості.

Різноманітні інструменти синтезу GAIA 2 дозволяють створювати знайомі звуки і створювати нові, небачені раніше голоси. Виходячи за рамки попередніх розробок, осцилятор wavetable може змінюватися між кількома формами хвилі - від різких зрушень до текстур, що повільно розвиваються. Унікальні можливості модуляції фази та форми дають змогу змінювати форми хвиль і створювати нові текстури зі складними обертонами. Доповненням до хвильового генератора слугують два віртуальних аналогових осцилятори, готових переосмислити класику минулого або створити звуки майбутнього. GAIA 2 здатний на все: від гладких тонів, що нагадують вінтажні синтезатори, до різких, кусючих лідів і науково-фантастичних звукових ландшафтів.

GAIA 2 також підтримує розширення Roland Model Expansions, які точно відтворюють культові синтезатори з багаторічною історією компанії. За допомогою спеціальної кнопки, користувач може миттєво перемикатися між вбудованим звуковим движком і класичними моделями, такими як JUPITER-8 або JUNO-106. Модель SH-101 Model Expansion поставляється в попередньо встановленому вигляді, а багато інших назв і супутні Sound Packs доступні на Roland Cloud.

Логічно організована панель GAIA 2 сприяє практичному дослідженню і звуковим відкриттям. Розташування одного елемента управління для кожної функції та інформативний дисплей дають змогу миттєво програмувати, не вдаючись до занурення в меню, яке губить творчий потенціал. А витончені ручки керування та панель із білого анодованого алюмінію надихають навіть своїм зовнішнім виглядом.

GAIA 2 оснащений сенсорним пультом Motional Pad, який оживляє статичні звуки. Користувач може призначити практично будь-який параметр синтезатора або ефекту на кожну з точок X/Y, а потім переміщатися між ними, рухаючи пальцем по педу. Також можна записувати рухи для створення складних модульованих трансформацій.

Секвенсор, що вільно рухається, в GAIA 2 дає змогу користувачам миттєво фіксувати своє натхнення і втілювати найсміливіші ідеї. Крім того, є функція Random Pattern, що дає змогу створювати нові ідеї за допомогою спонтанних патернів.

    

GAIA 2 оснащений класичними ефектами Roland, що дають змогу вивести звукові творіння на новий рівень. Доступно понад 50 унікальних типів MFX, а також спеціальна секція хоруса для додання ширини і розмірності. Потужна секція реверберації/затримки включає новий студійний ревербератор Shimmer Reverb і безліч інших високоякісних ефектів.

Через порт USB-C GAIA 2 працює як аудіо/MIDI-інтерфейс для музичних додатків на комп'ютері, смартфоні або планшеті. Відповідне класу підключення здійснюється за принципом "plug-and-play", встановлення драйверів не потрібне. Також є порт USB Type-A для підключення флеш-накопичувача USB для резервного копіювання даних або стандартного MIDI-контролера USB для розширеної роботи. 

GAIA 2 підтримує Roland Cloud Connect - додатковий бездротовий адаптер для перегляду і завантаження контенту Roland Cloud за допомогою мобільного пристрою. Купівля Roland Cloud Connect також включає рік членства в Roland Cloud Pro з необмеженим використанням тисяч звуків, розширень моделей і багато чого іншого.

Додаткова сумка CB-B37 Keyboard Bag для GAIA 2 забезпечує міцний і якісний захист синтезатора під час подорожей і занять музикою в місті.

 

 

---------

 

Про корпорацію Roland

Понад 50 років інноваційні електронні музичні інструменти та мультимедійні продукти Roland надихають артистів і музикантів по всьому світу. Ультрасучасне обладнання, що випускається компанією, охоплює безліч категорій - від фортепіано, синтезаторів, гітарних інструментів і електронної перкусії до діджейських контролерів, аудіо- та відеорішень, продуктів для організації потокового мовлення тощо. У процесі розвитку технологій, компанія Roland продовжує залишатися лідером у роботі з музикантами, продюсерами та бітмейкерами, пропонуючи сучасні програмні рішення та безшовні творчі процеси між апаратними продуктами, комп'ютерами та мобільними пристроями.