Audio-Technica випустила найновіший у своїй серії інсталяційних мікрофонів Engineered Sound – компактну модель ES964, розроблену для онлайн-конференцій у невеликих групах та спільних чи постійних конференц-приміщенях.

Простий в установці та розроблений для забезпечення чіткої, розбірливої мови, ES964 має одну всенаправлену капсулу та дві двонаправлені капсули, які можна перемикати в дискретних напрямках і змінювати полярні діаграми. Розроблений для роботи з сумісними мікшерами, такими як цифрові інтелектуальні мікшери Audio- Technica ATDM -0604a або ATDM-1012, або з DSP матрицею з відкритою архітектурою, мікрофон забезпечує 360-градусну гіперкардіоїдну та кардіоїдну діаграми спрямованості для одночасного захоплення всіх учасників, які сидять за столом. Низькопрофільний дизайн гарантує, що ES964 залишається непомітною при висоті 22 мм і діаметрі 88 мм.

Незважаючи на зручність використання, ES964 пропонує чудовий рівень функціональності, завдяки інтуїтивно зрозумілим сенсорним елементам керування, які дозволяють користувачам вимикати звук або запускати логічну команду за допомогою будь-якої з трьох окремих кнопок на мікрофоні. Кнопки доступні учасникам наради в різних місцях. Світлодіодне кільце мікрофона також забезпечує миттєву індикацію стану мікрофона ON /OFF/MUTE і може бути налаштовано за допомогою семи різних кольорів відповідно до дизайну бренду організації або офісного приміщення.

 

Про AudioTechnica

Заснована в Токіо з філософією «якісного звуку для всіх» понад 60 років тому, Audio-Technica є провідним інноватором у технології перетворювачів, відома розробкою та виробництвом мікрофонів, навушників і мікшерів для всіх застосувань в аудіоіндустрії. Мікрофони Audio-Technica використовуються на деяких найбільших глобальних подіях світу, включаючи Moto GP™, а серед користувачів мікрофонів і навушників Audio-Technica — Royal Blood, James Bay і Enter Shikari.

Ексклюзивний представник на території України - ТОВ "Юритмікс"