Юритмикс представляє бренд ICON PRO AUDIO

www.iconproaudio.com

 

Про бренд

 Icon Pro Audio має успішну 20-річну історію поширення професійного звуку, студійної продукції, а також інсталяції в усьому світі. Після затвердження себе в якості домінуючої дистриб'юторської компанії в регіоні, засновник вирішив зайнятися виробництвом сценічних і студійних продуктів для світового ринку. Так народилася корпорація Icon Global. Вся продукція розробляється унікальною міжнародною командою розробників і проводиться на власному заводі компанії у відповідності зі строгими критеріями контролю якості. Ідеї продукту представлені музикантами і звукорежисерами. Ці ідеї втілюються в життя штатними інженерами Icon. 

 
IMG_0400
 

 Основний асортимент продукції - як зазначено в назві компанії Icon (I control) - складається з різних контролерів. Завдяки своїм контролерам DAW, а також універсальним клавіатур MIDI-контролерів, Icon завоював репутацію інноваційних продуктів серед музикантів, звукорежисерів і продюсерів ..

 
DSC09274
 

Продукти iCON - це надихаючі аудіо інструменти, призначені для творчості.

 

DAW - контролери

 
ПлатформаM-Plus-слайдер-копія
 

Лінія опцій USB-MIDI-контролера для вашої DAW, синтезатора, редактора і т. Д. З використанням встановленого софта будь-яких пристроїв або доданого програмного забезпечення. Також є можливість підключення до DAW, таким як Cubase, Nuendo, Logic, Live, ProTools або Studio One (і це лише деякі з них), з легкої налаштуванням. У нас є багато різних контролерів, від великих до маленьких, щоб задовольнити ваші потреби.

 

MIDI - клавіатури

 
iKey-Crop-copy
 

Ми пропонуємо кілька серій MIDI-клавіатур з живленням від USB. Наші контролери мають діапазон від 2 до 8 октав. Такі функції, як призначаються педи, фейдери і колеса, дають вам повний контроль над вашими композиціями і виконанням. Вбудований елемент управління Mackie дозволяє взаємодіяти з Cubase, Nuendo, Samplitude, Logic Pro, Abelton Live і іншими.

 

Аудіо / MIDI інтерфейси

 
Catagory-AudioCube-copy2
 

Широкий спектр аудіо і MIDI інтерфейсів від компактних портативних пристроїв до безлічі інтерфейсів багатоканального запису. Деякі пристрої пропонують дозвіл 24 біт 96/192 кГц і чудове цифрове перетворення для воістину бездоганної якості звуку; будь то в студії або під час живих записів.

 

мікрофони

 
MicCatagory-copy_1
 

Що вам потрібно від вашого мікрофона? Бездоганний студійний вокал або інструменти? Надійна запис з низьким рівнем зворотного зв'язку в галасливій живому середовищі? Або як щодо підключення до iPod, iPad або іншого мобільного пристрою? Відповідь ... да! Від студійних конденсаторних мікрофонів XLR до USB і 1/8 "мобільних динамічних рішень - ми вам допоможемо.

 

Студійні монітори

 
МоніториКатегорія-копія
 

Студійні монітори з драйверами від 3,5 до 8,0 дюймів. Бездоганна якість і рівний відгук створюють враження від прослуховування, яке допомагає вашим міксів добре переноситися з середовища мікшування на радіо, автомобілі та клуби. Ми також пропонуємо бездротові рішення для управління вашої мониторной системою та сабвуфери для точного відтворення низьких частот.

 

Процесори

 
ProcessorCategory-copy1
 

У нас є широкий спектр зовнішніх процесорів, від предусилителей і еквалайзерів до компресорів і EFX. Ці пристрої ідеально підходять для апаратних мікшерів і DAW. Відмінний вибір для живих виступів, записи і відомості. Дуже добре підходить для обробки вокалу або інструментів на вході.

 
КоконMayaasa1
 

Дізнайтеся, що говорять продюсери та музиканти про iCON

 
 

«Використання контролера iCON змінило весь мій світ ...»

Нельсон Брекстон - номінований на Греммі басист, продюсер і артист

Майкл Болтон, Ледісі, Брати Брекстони

 
Нельсон-Брекстон-великий палець
 

«Я використовую контролери Icon Pro Audio виключно у всіх своїх роботах ...»

Маджик Рід - власник студії, лауреат Греммі, продюсер

Стіві Уондер, Марая Кері, Ашер

 
Majik_suit
 

«[QCon ProX] ... це дозволяє мені просто використовувати свої вуха і відчувати музику»

EA-SKI - Многоплатіновий артист, продюсер

Ice Cube, E-40, Ice T, Master P

 
easki-lg
 

«Інструменти Icon дозволяють мені витрачати більше часу на створення і менше на роздуми про те, як це зробити».
Вендель Патрік - джазовий піаніст, композитор, ді-джей / продюсер, викладач хіп-хопу
Baltimore Symphony Orchestra, The Baltimore Boom Bap Society, Ursula Rucker

 
осінь16-wendelpatrick-body
 

«Мені дуже подобається, як c ICON можна отримати дійсно хороший мікс ...»

Корі «Кнотч» Маркс - продюсер, автор пісень

Кріс Браун, Стіві Уондер, Р. Келлі

 
9523027835_0551c38439_z
 

ТОВ «Юритмікс»
http://www.eurhythmics.com.ua
Тел.:  050 432 88 25, 050 432 03 39 (офіс)