Axiom Pro Audio, повністю зроблений в Італії професійний аудіобренд, що належить групі PROEL, вирішив покластися на Powersoft, світового лідера в секторі підсилення, щоб ще більше підвищити продуктивність своїх акустичних систем. Модулі підсилення Powersoft, італійської компанії, визнаної професійною аудіоіндустрією за інноваційність, ефективність і якість своєї продукції, будуть ідеально інтегровані в рішення Axiom Pro Audio.

Таким чином Axiom прагне ще більше підвищити технологічний рівень своїх акустичих систем і просувати амбітні майбутні проекти, найкращим чином відповідаючи на нові технологічні виклики аудіоіндустрії та стрімку еволюцію у світі електронних компонентів. Усе це, залишаючись ще ближче до потреб своїх клієнтів.
Ця захоплююча подорож, розпочата в 2022 році, передбачає важливий крок на кінець 2023 року: майже повну заміну історичної власної *DA технологією PROEL на технологію посилення Powersoft.

Powersoft - Driving Human Audio Experience

Вибір Powersoft є свідченням проактивного підходу Axiom до вирішення технологічних проблем за допомогою передових аудіорішень і підтверджує її прагнення надавати продукти найвищої якості та надзвичайну продуктивність у професійній аудіоіндустрії.

 

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ AXIOM PRO AUDIO