TC Electronic випустила педаль для гітаристів і музикантів, хто закоханий в сінтвейв, і хоче додати своєму саунду хоруса в дусі 1980-х років. Педаль June-60 Chorus є правдивим відродженням пишного хорусу, який використовувався в легендарному Roland Juno-60. Це знаковий синтезатор, який підживлював незліченні хіти 80-х. А також визначав культові теми саундтреків до фільмів цілої ери. Відтепер можна отримати цей обожнюваний звук хорусу з одного з найбільш шанованих, класичних синтезаторів минулого. Але не хвилюйтеся – TC Electronic зберегли його “олдскульний” вигляд.

 

TC Electronic June-60 педалі ефектів

 

TC Electronic June-60 приносить у світ гітари відомий звук улюблених класичних синтезаторів вісімдесятих років. Як і в оригінальному Juno-60, є дві кнопки для роботи – менше ефекту, або ж більше. Просто підключіть, натисніть кнопку або дві, і напишіть інтро для наступної культової класики. Кнопка 1 дає вам повільний, багатий хорус. Він ідеально підходить для тематичних звучань синтезатора. Тоді як Кнопка 2 представляє більш швидкий, хиткий ефект для щільного, грувового тону. Об'єднавши обидва режими для хорусу з подвійними синусоїдальними кривими, отримується просто неповторний звук.

 

Легендарний синтезатор Roland в одній педалі ефектів June-60 від TC Electronic

 

І хоча хорус сам по собі має унікальне звучання, незалежно від налаштувань, але завдяки стерео устаткуванню цей ефект стає магічним. За допомогою перемикача June-60 перетворює вихідний сигнал з моно в стерео. Даючи вам глибокий та пульсуючий тембр, що охоплює весь простір.

 

фото педаль ефектів June-60 від TC Electronic

 

Щоб зберегти звук June-60 автентичним, використовується лінія затримки BBD (Bucket Brigade Delay). Це перевірена аналогова схема аналогічна конструкції. Вона використовується в легендарному Juno-60, а також інших популярних аналогових синтезаторах. Перехід до повністю аналогової схеми є єдиним способом досягти цього незмінного від оригіналу ефекту. У цьому випадку старий спосіб дійсно є найкращим способом.

 

фото Легендарний синтезатор Roland в одній педалі ефектів June-60 від TC Electronic