Почніть створювати та виконувати музику на своєму комп'ютері Mac або ПК за допомогою найпопулярніших у світі MIDI-контролерів серії Keystation від M-Audio. В незалежності від того, являєтесь ви досвідченим професіоналом, який шукає тільки професійні елементи управління або просто бажаєте почати роботу з якісним USB MIDI-контролером, Keystation 49 MK3 є найкращим вибором.

Він простий та одночасно потужний, призначений для впорядкування музики й гри на віртуальних інструментах на вашому Mac або ПК. Keystation 49 MK3 має 49 повнорозмірних та чутливих до швидкості клавіш і всебічні елементи управління, які розширюють діапазон відтворюваних нот, можливостей вираження і покращують робочий процес запису.

 

 

Просте управління програмним забезпеченням

З Keystation 49 MK3 максимізувати свою креативність і мінімізувати складність дуже просто. Використовуйте призначувані кнопки діапазону октав; коліщатка нахилу і модуляції; повзунок гучності, а також засоби управління переміщенням і напрямком для відтворення, виконання та запису за допомогою музичного програмного забезпечення без використання миші або трекпада. Keystation 49 MK 3 також має вхід педалі сустейна 1/4" (6,3 мм), який дозволяє використовувати зовнішню педаль управління, таку як M-Audio SP2 (продається окремо), для сустейну піаніно.

 

 

Компактний, легкий і міцний

Keystation 49 MK3 ідеально підходить для тих музикантів хто мандрує або тих, які хочуть взяти під контроль музичне програмне забезпечення під час живих виступів, чи для продюсерів, які бажають додати інтуїтивний MIDI-контролер з природним відчуттям клавіш у свої студії — він легко задовольняє обидві ролі.

 

 

Простий у використанні та портативний Keystation 49 MK3 працює від USB, а також підтримує підключення USB - MIDI. Крім того, Keystation 49 MK3 підтримує підключення iOS за допомогою адаптера Apple Lightning до USB-камери (продається окремо), що дозволяє вам виконувати й створювати аудіо на вашому iPad і інших пристроях iOS.