Відчуйте розширений контроль над своїми інструментами VST і колекцією ефектів з Axiom AIR Mini 32 і VIP3.0. Він надає вам безпрецедентний доступ до вашого віртуального інструменту і колекції ефектів, безперешкодно інтегруючи апаратні та програмні засоби й надаючи необмежену свободу для створення в зручному, інтуїтивно зрозумілому форматі. Комбінація VIP і Axiom AIR Mini 32 максимізує робочий процес і забезпечує відчуття гри, яке підвищує творчий потенціал — природне, тактильне відчуття апаратного забезпечення, об'єднане з неперевершеними можливостями обробки віртуальних інструментів.

 

 

Швидко знаходите звуки на основі типу інструменту, тембру, стилю або артикуляції з усієї вашої бібліотеки VST; створюйте імерсивні, виразні звуки та текстури з накладенням до 8 окремих інструментів і патчів на кожен екземпляр VIP; завантажуйте до 4 різних ефектів VST на канал інструменту для створення ідеального звуку; підвищуйте ефективність своєї роботи за допомогою Pad Chord Progressions і зручних процесорів Key Control; і багато іншого. Від живого виконання до студійного виробництва - зручна для користувача функціональність VIP в поєднанні з різноманітним набором функцій гарантує просту інтеграцію в вашу наявну установку і надає ідеальну платформу для необмеженого творчого самовираження.

 

 

Зруйнуйте бар'єри за допомогою Axiom® AIR Mini 32 від M-Audio®. Об'єднуючи серйозну міць і неперевершену простоту використання, Axiom AIR Mini 32 є ідеальним інструментом для мобільного музиканта. Цей компактний контролер надає 32 чудові міні-клавіші з достатнім простором для гри. Керуйте своїми сесіями за допомогою восьми важелів, восьми барабанних педів, а також кнопок навігації.

Технологія HyperControl® миттєво призначає елементи управління для роботи з програмним забезпеченням, призначеним для запису. У комплект цього потужного пакета входить програмне забезпечення для створення музики Ignite™, що забезпечує найшвидший шлях для перетворення ідей у вашій голові в завершений музичний фрагмент. За допомогою Ignite ви можете зобразити свої ідеї одночасно швидко і професійно. Окремі музичні ідеї записуються у вигляді фраз, які називаються кліпами. Кілька кліпів можуть бути відтворені разом або навіть згруповані для створення складніших фрагментів пісні. Ignite забезпечує інтеграцію з будь-яким поточним контролером клавіатури M-Audio. Після підключення до комп'ютера основні параметри будуть автоматично призначатися або відбиватися на передній панелі. Ця тісна інтеграція забезпечує готове рішення, яке працює без будь-якої настройки.

 

 

Компактний Axiom AIR Mini 32 ідеально підходить для мандруючих музикантів, оснащений 8 чутливими клавішами та 32 чутливими до швидкості міні-клавішами, відкриваючи нові шляхи до виразної продуктивності. Виберіть криву швидкості, що відповідає вашій грі. Кнопки Pitch Bend, Modulation і Sustain додають серйозні можливості продуктивності. Клавіші октави Shift забезпечують доступ до всього діапазону нот MIDI.

У комплекті Ignite понад 275 чудових звуків інструментів, розроблених AIR Music Technology. На додаток до різнобічного арпеджіатора, технологія Smart MIDI надає як Chord Player, так і Phrase Player, який може вводити нові музичні партії для удосконалення відтворення — навіть барабанний патерн. Пересилайте свої ідеї іншим учасникам групи. Поділіться своїми музичними ідеями та піснями з іншими музикантами через SoundCloud - все це, не покидаючи Ignite. Крім того, ви можете експортувати файли WAV і MIDI, а потім імпортувати їх в будь-яке програмне забезпечення для запису DAW, включаючи Pro Tools.