Почніть створювати та виконувати музику на своєму Mac або ПК за допомогою найпопулярніших у світі клавішних MIDI-контролерів серії Keystation від M-Audio.
Незалежно від того, чи ви є досвідченим професіоналом, який шукає правильний контролер або ж музикантом початківцем і хочете почати роботу з правильним MIDI-контролером - mini USB - Keystation Mini 32 MK3 створений саме для вас! Це простий, потужний MIDI контролер, призначений для впорядкування музики й гри на віртуальних інструментах на вашому Mac або ПК. Keystation Mini 32 MK3 містить 32 повнорозмірні чутливі до швидкості клавіші та всесторонні елементи управління, які розширюють діапазон відтворюваних нот, виражальних можливостей та покращують робочий процес запису.

 

 

Просте управління програмним забезпеченням 

З Keystation Mini 32 MK3 максимізувати свою креативність і мінімізувати складність дуже просто: використовуйте кнопки діапазону октав; колеса нахилу і модуляції; повзунок гучності, а також органи управління переміщенням і напрямком для відтворення, виконання та запису за допомогою музичного програмного забезпечення.
Легкий і мобільний Keystation Mini 32 MK3 ідеально підходить для мандрівних музикантів, які бажають взяти під контроль музичне програмне забезпечення під час живих виступів, або для продюсерів, які хочуть додати інтуїтивний MIDI-контролер з природним відчуттям кнопок у свою студію — він легко задовольняє обидві ролі. Для простої у використанні й портативної настройки, Keystation Mini 32 працює від USB і підтримує підключення USB-MIDI. Крім того, Keystation Mini 32 MK3 підтримує підключення iOS за допомогою адаптера Apple Lightning до USB-камери (продається окремо), що дозволяє вам виконувати та створювати аудіододатки на вашому iPad і інших пристроях iOS.

Програмне забезпечення в комплекті. Pro Tools| включають необмежену кількість шин, розтягнення в часі, корекцію висоти, швидкий оффлайн експорт і 1 ГБ вільного місця в хмарному сховищі для спільної роботи або доступу до ваших проектів з будь-якого комп'ютера, підключеного до Інтернету. Цей дивовижний пакет програмного забезпечення призначений для того, щоб вивести ваші ідеї з уяви та поширити по всьому світу, насолоджуйтесь!

Air Music Technology створили Xpand! як частину креативної колекції плагінів інструментів включених в Avid™ Pro Tools™. З виходом Pro Tools 8, ця широко популярна робоча станція отримала нові елементи управління, розширені функції, додатковий гігабайт звуків і нове ім'я: Xpand! 2. З ростом популярності Pro Tools все більше музикантів і продюсерів стали покладатися на неймовірну звукову міць цієї дивовижної робочої станції. Xpand! 2 продовжував розвиватися, і попит зростав. Нарешті, Xpand! 2 тепер доступний сам по собі, доступний для всіх, хто прагне кращих звуків.

 

 

Xpand! 2 - це мультитембральна робоча станція

Xpand! 2 - це мультитембральна робоча станція, яка пропонує чотири активних звукових слота або частини для кожного патча. Кожна партія має власний MIDI-канал, Note Range (Zone), Mix, Arpeggiation, Modulation і налаштування ефектів — відмінний спосіб створення окремих партій. Використання чотирьох частин для створення одного дивовижного патча — це те, де Xpand! 2 розкриває свою справжню силу. 
Режим Voice для кожної партії може бути встановлений на поліфонічний або моно. Поліфонічні партії можуть мати до 64 голосів; монофонічні партії пропонують First, Last, Highest, або Lowest пріоритети, що дозволяє призначати інструмент для баса, провідного або для соло.

Використовуючи всі, від хвильових таблиць і FM-синтезу до семпліювання, команда розробників Air Music Tech ретельно розробила тисячі готових до гри патчів Xpand! 2. Також легко створити свій власний. Деталі можна швидко переглянути й зручно впорядкувати за 29 категоріями, пропонуючи простий спосіб знайти те, що ви шукаєте. Шість смарт регуляторів змінюють функцію в залежності від обраної частини, пропонуючи практичне керівництво найважливішими звуковими елементами. Виберіть режим Easy, і всі шість регуляторів тепер керують всіма чотирма загальними частинами патча одночасно для швидкого виконання цих важливих змін. І, звичайно ж, всі ваші правки можуть бути збережені для миттєвого відгуку.

 

Висловіть себе потужними характеристиками продуктивності! Колеса Pitch Bend і Aftertouch (тиск) модуляції можуть бути відрегульовані незалежно для кожної частини. Частота модуляції може бути синхронізованою за темпом або вільною. Передбачено безліч напрямків модуляції, а параметри призначення WAVE відрізняються від однієї частини до іншої, забезпечуючи унікальні можливості формування звуку Xpand! 2.

Використовуйте просунутий арпеджіатор. Просто встановіть швидкість, включаючи точкові й триплетні значення, а потім виберіть режим. Використання перемикача Latch дозволяє арпеджіатору продовжувати грати, навіть коли ваші руки залишають клавіатуру. Кожна частина Xpand! 2 оснащена власним арпеджиатором. Багато частин, такі як Action Pads і Loops, автоматично активують арпеджиатор, через те, що він є невіднятною частиною звуку.
Xpand! 2 містить два незалежних процесори ефектів з п'ятдесятьма студійними ефектами, від багатих реверберацій до запаморочливого Chaos Delay. При виборі нового типу ефекту Xpand! 2 миттєво змінить функції важеля редагування, щоб забезпечити точний контроль над кожним ефектом. Вихід FX1 може бути поданий на вхід FX2 для створення розширених ефектів «каскадного стилю».