Враховуючи недавні позитивні відгуки про навушники Shure SE846, ми хотіли б звернути увагу аудіофілів ще на одну модель компанії Shure.

Навушники SRH1540 є новітньою моделлю Shure вищої якості серед навушників світового класу - як для студії, так і для використання з аудіосистемою класу Hi-Fi.

При роздрібній ціні 429 фунтів вони впевнено відповідають більш високому рівню якості. Якщо мобільність не є для Вас важливим критерієм, то навушники SRH1540, безумовно, будуть найбільш доступним шляхом до хай-енд якості Shure.

Крім того, SRH1540 - це ще одні зручні та сучасні навушники від Shure, що також є досягненням, враховуючи, що і попередні моделі постійно викликали усілякі похвали завдяки високому рівню комфорту. Як би там не було, якість красномовно каже сама за себе. А ось що зауважили критики з різних видань ...

 

Навушники SRH1540

 

«What Hi-Fi» Оцінка 5 з 5 "Ще одна історія успіху компанії Shure - навушники SRH1540, які на всі 100 відсотків варті своєї ціни і Вашої уваги". "Вони дійсно створені для реального задоволення - якщо Ви бажаєте з комфортом слухати відмінний звук протягом усього дня, то дані навушники зможуть це забезпечити".

Читати повний огляд

«Music Radar» Оцінка 5 з 5 "Вони - наче сабвуфер на голові." "Якість звуку у Shure SRH1540 просто чудова, на тлі чого наша пара «Pro» звучить невиразно".

Читати повний огляд

«PC Mag» Оцінка 4 з 5 "Shure SRH1540 також виглядають найбільш акуратно серед тестованих навушників"

Читати повний огляд

«Digital Trends» Оцінка 5 з 5 "Для нас SRH1540 - втілення поняття "ідеальний звук ", вони є безкомпромісними переможцями серед будь-яких повнорозмірних навушників ціною до $1000, які ми чули".

Читати повний огляд

«Head-Fi» "Shure зробив найкращі навушники, поступаються хіба що своїм же флагманським внутрішньовушним «побратимам» моделі SE846".

 

 

Тест-драйв SRH1540 для себе.

Коли справа доходить до аудіо високого класу, всі ми маємо різні уподобання і формулюємо особливі вимоги. І поки не почуємо особисто - не повіримо. На щастя, SRH1540 легко доступні для прослуховування в магазинах уповноважених продавців Shure, в тому числі:

  • Світ Музичних Інструментів "Тік-Так", м. Київ,
  • Світ Музичних Інструментів "Тік-Так", м. Ужгород,
  • Світ Музичних Інструментів "Тік-Так", м. Мукачево.

За матеріалами статті Марка Хеншолла