Компанія Roland анонсувала випуск двох нових синтезаторів лінійки Juno, акцентуючи увагу на їх особливій ефективності під час живих виступів. Обидва синтезатори мають запозичений від попередніх моделей серії Juno-Di характер звучання, проте із вдосконаленим набором звуків піаніно та органу. Це потужні інструменти, які дозволяють легко завантажувати семпли формату WAV, оснащені секвенсором на 8 доріжок для реалізації будь-яких ідей.

 

 

Хоча синтезатори Juno-DS61 та DS88 не мають аналогового звучання, яке так подобається прихильникам старого Juno-106 1984 року, проте DS88 оснащений клавішами зваженого типу (вперше в історії синтезаторів Juno), що робить його дуже привабливим варіантом для естрадних виконавців.

Докладніше про нові синтезатори серії Juno-DS можна дізнатися, переглянувши нижченаведене відео. Для тих, хто цікавиться синтезаторами на основі аналогових моделей Juno 1980 років, компанія Roland створила нову лінійку під назвою “boutique”, для якої, очевидно, вони послужили прототипом.

 

 

Компанія порадувала і барабанщиків: випустила двошарові сітчасті пластики PowerPly MH-2 для акустичних ударних установок, розмірами від 8-ми дюймів до 22-х. В серію входять шість пластиків для малого барабану і томів (8", 10", 12", 13", 14" і 16") і три розміри для бас-барабану (18", 20", 22").